Fotó: x.com/RBLeipzig_EN

Bundesliga: Gulácsi lehúzta a rolót, idegenben nyert a Leipzig - eredmények

Az RB Leipzig Gulácsi Péterrel és Willi Orbánnal a soraiban győzött 2-0-ra a Holstein Kiel otthonában a Bundesliga 13. fordulójában. A Bayern és a Leverkusen is nyert.
Csakfoci.hu 2024. december 7., szombat 17:39
Fotó: x.com/RBLeipzig_EN
Az RB Leipzig Gulácsi Péterrel és Willi Orbánnal a soraiban győzött 2-0-ra a Holstein Kiel otthonában a Bundesliga 13. fordulójában. A Bayern és a Leverkusen is nyert.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. december 7., szombat 17:39

A Leipzig vendégként 2-0-ra nyert a Holstein Kiel ellen szombaton a német labdarúgó Bundesliga a 13. fordulójában. A lipcsei csapatban végig a pályán volt a magyar válogatott Gulácsi Péter és Willi Orbán.

Az éllovas Bayern München hazai pályán gyűjtötte be a három pontot a Heidenheim legyőzésével, és már hat ponttal vezet a második Frankfurt előtt. (MTI)

Bundesliga, 13. forduló

Bayern München-Heidenheim 4-2 (1-0)

Eintracht Frankfurt-Augsburg 2-2 (0-0)

Holstein Kiel-RB Leipzig 0-2 (0-1)

Bayer Leverkusen-St. Pauli 2-1 (2-0)

VfL Bochum-Werder Bremen 0-1 (0-0)

Átigazolások
Debrecen
Angolok jönnek, spanyolok mennek
Új tulajdonos érkezhet a DVSC-hez: információink szerint egy angol befektetői csoport veheti át a debreceni futball irányítását. A megállapodás napokon belül megszülethet.
Újpest
Román csapat szemelte ki a védőt
Román sajtóhírek szerint az FCSB szemet vetett André Duartéra, akivel kapcsolatban korábban már visszautasított az Újpest egy rekordközeli ajánlatot és szerződést is hosszabbított vele.
Légiósok
Szalai Attila
A Hoffenheimtől a török Kasimpasában kölcsönben szereplő Szalai Attila menedzsere a Blikknek elmondta, a magyar válogatott hátvéd már a télen, de legkésőbb a nyáron végleg távozik a német csapattól.
Tovább az összes átigazoláshoz