Egy napon belül kétszer is összecsap a jövő héten a Gulácsi Pétert és Willi Orbánt foglalkoztató RB Leipzig és a Bayern München labdarúgócsapata.
A bajnok bajorok és a kupagyőztes lipcseiek jövő szombat este a német Szuperkupa-mérkőzésen találkoznak a müncheni Allianz Arenában. A vendégek azonban nem utaznak rögtön haza, hanem a két gárda másnap a - Lőw Zsoltot másodedzőként foglalkoztató - Bayern edzőközpontjában ismét megmérkőzik, ezúttal zárt kapuk mögött és a sajtó kizárásával.
A kiszivárgott információk szerint a "titkos" meccsre azért kerül sor, hogy a két vezetőedző, Thomas Tuchel és a Leipziget irányító Marco Rose még alaposabb képet kapjon csapatáról a Bundesliga augusztus 18-án esedékes rajtja előtt. Emellett azok is lehetőséghez jutnak majd, akik a Szuperkupa-mérkőzésen nem léptek pályára. (MTI)
Olvastad már?
Fradi: Komoly változás jöhet, közel húsz év után megváltozhat a csapat mezszponzora
A csakfoci.hu értesülései szerint hamarosan komoly változás történhet a Ferencváros labdarúgócsapatánál, az együttes jelenlegi mezszponzorát, a Nike-t ugyanis közel 20 év után egy másik cég válthatja.
Elolvasom
Átigazolások
Ferencváros
A volt Fradi-edző nagy lehetősége
Szerb lapinformációk szerint januártól Dejan Stankovic veszi át a Crvena zvezda irányítását és visszatér Belgrádba.
Gyirmót
Katona távozott
A napokban gyirmóti szerződése azonnali hatályú egyoldalú felmondását kezdeményezte Katona Máté, így a középpályás távozott az NB III-as együttestől.
ZTE
Kiss hosszabbított
A Zalaegerszeg hivatalos felületein tudatta, hogy Kiss Bence szerződését 2027-ig meghosszabbították.