Bundesliga: A belázasodott Schäfer nélkül nyert először idegenben az Union Berlin

A válogatott Schäfer Andrást is foglalkoztató Union Berlin 2-0-ra győzött az újonc Holstein Kiel otthonában a német labdarúgó-bajnokság hetedik fordulójának vasárnapi játéknapján.
Csakfoci.hu 2024. október 20., vasárnap 18:13
A válogatott Schäfer Andrást is foglalkoztató Union Berlin 2-0-ra győzött az újonc Holstein Kiel otthonában a német labdarúgó-bajnokság hetedik fordulójának vasárnapi játéknapján.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. október 20., vasárnap 18:13

A magyar középpályás nem volt tagja a mostani idényben első idegenbeli sikerét arató fővárosi együttes keretének - az M4 Sport úgy tudja, lázas betegséggel küzd Schäfer András, ezért nem játszhatott.

Az Union Berlinben a 19 éves balhátvéd, Tom Rothe egy-egy góllal és gólpasszal lett a vasárnapi meccs hőse.

Bundesliga, 7. forduló:

Holstein Kiel - Union Berlin 0-2 (Kemlein 18., Rothe 89.)

Később:

17:30: VfL Wolfsburg - Werder Bremen

Átigazolások
Újpest
Fehér Csaba az UP élén
A klub korábbi bajnok labdarúgója, Fehér Csaba veheti át az utánpótlás irányítását a lila-fehéreknél.
Videoton
Pető hosszabbított
A Videoton vezetőedzője, Pető Tamás 2028-ig hosszabbította meg szerződését a klubbal.
Diósgyőr
Funsho érkezhet
Miskolcon tartózkodik a 27 esztendős nigériai-magyar kettős állampolgárú támadó, Funsho Bamgboye, és nem lenne meglepő, ha alá is írna a DVTK-hoz - írja a Boon.
Tovább az összes átigazoláshoz