Fotó: fradi.hu
Mohamed Ali Ben Romdhane megérkezett az egyiptomi Al Ahlyhoz, amely egy egészen elképesztő videóban mutatta be a tunéziai válogatott középpályást.
Mint ismert, Mohamed Ali Ben Romdhane távozott a Ferencvárostól és az egyiptomi élvonalban szereplő Al Ahlyhoz igazolt.
A tunéziai válogatott középpályást kedd este hivatalosan is bemutatta új csapata, amely egészen elképesztő videót posztolt a Facebookon. A 25 éves játékost ókori harcosként ábrázolták, aki előtt tiszteleg a nép.
Ben Romdhane 2023-ban igazolt a Fradihoz a tunéziai Espérance-tól, a zöld-fehéreknél 74 tétmeccsen nyolc gólt és 11 gólpasszt jegyzett.
Az Al Ahlynak egyébként így már két olyan játékosa van, aki korábban játszott az NB I-ben. Télen ugyanis a Fehérvártól Nejc Gradisar szerződött az egyiptomi rekordbajnokhoz.
Olvastad már?
Az átigazolási roham küszöbén az Újpest, a Diósgyőr és az ETO is, Kuttor és Pető visszatérhet - a keddi piaci hírek egy helyen
Ha napközben nem tudtad minden hírünket az oldalunkon, illetve folyamatosan frissülő rovatunkban elolvasni, akkor itt mindent megtalálsz egy helyen a nap magyar átigazolási történéseiről. Öt perc alatt átfuthatod a híreket, de ha kíváncsi vagy a részletekre, akkor a linkekre kattintva a teljes sztorikat is elolvashatod!
Elolvasom
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.