Botrány: A szurkolók óriási tömegverekedést rendeztek a Cseh Kupa-döntő után - videó

A Viktoria Plzen szurkolói indították az attakot. A rendőrök nagyon későn ébredtek.
Budai László 2024. május 23., csütörtök 11:07
A Viktoria Plzen szurkolói indították az attakot. A rendőrök nagyon későn ébredtek.
Szerző: Budai László 2024. május 23., csütörtök 11:07
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Óriási botrány alakult ki a Cseh Kupa döntője után, amelyet a Sparta Praha 2-1-re nyert a Viktoria Plzen ellen. A rendőrök a sokszor megszokott módon ezúttal nem álltak sorfalat a szurkolók elé, a Plzen drukkerei pedig ezt kihasználva a pályára rohantak és megtámadták ellenfelüket. Volt olyan szurkoló, akit ketten ütöttek a Viktoria fanatikusai, a biztonsági személyzet pedig igen későn ébredt.

Videón a (csata)jelenetek

Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
Tovább az összes átigazoláshoz