fotó: paksifc.hu

Bognár keményen reagált Vécsei két kihagyott tizenegyesére: "Nem gondoltam, hogy kétszer egymás után ki tudjuk hagyni" - a Fradi is szóba került

Szabó János is csalódottan értékelt.
Csakfoci.hu 2025. július 17., csütörtök 22:18
fotó: paksifc.hu
Szabó János is csalódottan értékelt.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. július 17., csütörtök 22:18
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mint ismert, a Paks 3-0-ra kikapott a CFR Cluj ellen Kolozsváron az Európa Liga-selejtező 1. fordulójának visszavágóján, és így búcsúzott a sorozattól.

A mérkőzés után Bognár György vezetőedző a sajtótájékoztatón arról beszélt, csapata akár fordíthatott volna.

- Gratulálok a hazai csapatnak, jobban játszottak és erősebbek is, mint mi vagyunk jelen pillanatban. A mérkőzés során voltak olyan fordulópontok, amelyekből akár jól is kijöhettünk volna, különösen abban az időszakban, amikor nyomást gyakoroltunk, és tizenegyest is kaptunk. Akkor akár meg is fordíthattuk volna a meccset, hiszen a hazaiak inkább csak az időt húzták. Összességében azonban el kell ismernem, hogy a jobb csapat jutott tovább - idézte Bognár szavait a paksifc.hu.

Az edző az M4 Sport beszámolója szerin ezek után kitért két tizenegyest hibázó Vécsei Bálintra.

- Az, hogy egy játékos két lehetőséget kap, és nem tudja értékesíteni, nagyon nagy probléma, de ez benne van a futballban. Ugyanez a játékosunk a kupadöntőben belőtte az utolsó tizenegyest, ilyen a foci, el kell fogadni. […] Nem gondoltam, hogy kétszer egymás után ki tudjuk hagyni a tizenegyest. Az első bizonytalan volt, az rendben van, de úgy gondoltam, a második az bemegy. Megfordult a fejemben, hogy más rúgja, de ha Vécsei volt olyan tökös, hogy odaállt másodszor is, abba nem szólok bele. Most nyilván ő viseli ennek a következményeit. Az nem jutott eszembe, hogy Böde rúgja a tizenegyest, mert nem tizenegyesrúgó.

Végül a Fradiról is beszélt.

- Biztosan az első háromban végezne a CFR az NB I-ben. Azt viszont biztosra tudom mondani, hogy a Fradinál nem jobb csapat.

Szabó János, a paksiak hátvédje a Nemzeti Sporthíradó kamerái előtt értékelt.

Jól beleálltunk a mérkőzésbe, az első félidőben a kapott gólig amit elterveztünk az működött, ha az első helyzetünk bemegy, más lehetett volna a mérkőzés.Igazából csak annyit tudok mondani a két kihagyott tizenegyesre, hogy azt bárki kihagyhatja, ez benne van a fociban.

A Paks a Konferencia Liga-selejtezőben a Maribor ellen folytatja nemzetközi kupaszereplését.

Olvastad már?
Fradi: Megvan a megállapodás, ötszörös áron adják el a légióst Jansen csapatához
Honlapunk úgy tudja, a Fradi bombaüzletet kötött Raul Gustavo eladásával.
Elolvasom
Átigazolások
Kivásárolták a szerződéséből
Campos
Nuno Campos veszi át a Dinamo București irányítását, és 2028 nyaráig szóló szerződést írt alá a klubbal.
Távozik az Emírségekből
Damir Krznar
Damir Krznar személyes okok miatt elhagyta az emírségekbeli Khor Fakkan együttesét. Az ex-Újpest edző mérlege 3 győzelem, 6 döntetlen és 5 vereség volt.
Barcelona
Yaakobishvili ajánlatai
A finnek ellen a magyar válogatottban debütáló Yaakobishvili Áronért két kölcsönvételi ajánlatot is kaptak a katalánok. Hamarosan eldőlhet a sorsa. (Fabrizio Romano)
Tovább az összes átigazoláshoz