Fotó: MTI/Illyés Tibor

BL-sorsolás: A Fradi lehetséges ellenfeleket kapott a második selejtezőkörre - részletek

A zöld-fehérek akár azzal a Shamrock Roversszel is összefuthatnak, amelyet egy éve az Európa Liga rájátszásában vertek meg.
Budai László 2023. június 21., szerda 9:49
Fotó: MTI/Illyés Tibor
A zöld-fehérek akár azzal a Shamrock Roversszel is összefuthatnak, amelyet egy éve az Európa Liga rájátszásában vertek meg.
Szerző: Budai László 2023. június 21., szerda 9:49
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az UEFA kedden megtartotta a Bajnokok Ligája első selejtezőkörének sorsolását, amelyen kiderült, hogy a Ferencváros a feröeri bajnok KÍ Klaksvík ellen mérkőzik majd meg. Szerda reggel, a szűkítés után az is ismertté vált, hogy a zöld-fehérek - továbbjutás esetén - mely párharcok közül kapnak majd ellenfelet a sorozat második selejtezőkörében.

Ennek értelmében a Fradi a Helsinki (finn)-Larne (északír), a Häcken (svéd)-New Saints (walesi), valamint a Shamrock Rovers (ír) és az előselejtező győztese között lejátszott párharcok győztesével találkozhat, ha túljut a KÍ-n.

A második kör sorsolását ma, azaz szerdán déltől tartják a svájci Nyonban, az eredményről természetesen majd honlapunk is beszámol.

A Fradi lehetséges ellenfelei a 2. körben

HJK Helsinki (FIN) / Larne FC (NIR)
Shamrock Rovers FC (IRL) / az előselejtező győztese
BK Häcken (SWE) / The New Saints FC (WAL)

Olvastad már?
EKL-sorsolás: A Lokira a Besiktas, a Kecskemétre a Gent, a ZTE-re a Lech Poznan is várhat - szűkített az UEFA
Ezek közül a csapatok közül kapnak ellenfelet a magyar klubok a ma 13.00-kor kezdődő Európa Konferencia Liga-sorsoláson.
Elolvasom
Átigazolások
Ajánlatokat kapott
Szergej Rebrov
Ahmed Ragab újságíró szerint Szergej Rebrov ismét az Egyesült Arab Emírségekben folytathatja edzői pályafutását.
Megvan az utódja
Babos Gábor
Új fejezet kezdődik a Hollandiában élő Babos Gábor kapusedzői karrierjében, miután a közelmúltban távozott a NAC Bredától.
Szögre akasztotta a stoplist
Marco Djuricin
A Ferencváros korábbi játékosa 33 évesen döntött úgy, hogy befejezi profi labdarúgó-pályafutását.
Tovább az összes átigazoláshoz