BL: Nyeretlenül zúgott ki Európából a budapesti EL-győztes - videók

Az Európa Ligában címvédő Sevilla nem ismételheti meg idei, budapesti sikerét, mivel a Lens vendégeként kedden 2-1-re kikapott, így utolsóként zárt a Bajnokok Ligája B-csoportjában.
Csakfoci.hu 2023. december 12., kedd 21:09
Szerző: Csakfoci.hu 2023. december 12., kedd 21:09

Az EL-ben hét diadalával csúcstartó spanyol klubnak győznie kellett volna francia riválisa otthonában, hogy megelőzze és így harmadikként átkerüljön a második számú európai kupasorozatba, ez azonban nem sikerült. A Lens a győztes gólját Fulgini szerezte a 96. percben.

A már továbbjutott csapatok csatáján nem bírt egymással az első Arsenal és a második PSV Eindhoven: 1-1-es döntetlen született a holland csapat otthonában. (MTI / csakfoci.hu)

Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. (utolsó) forduló:

B-csoport:

PSV Eindhoven - Arsenal 1-1 (Vertessen 50., ill. Nketiah 42.)

Lens - Sevilla 2-1 (Frankowski 63. - 11-esből, Fulgini 96., ill. S. Ramos 79. - 11-esből)

A csoport végeredménye: 1. Arsenal 13 pont, 2. PSV Eindhoven 9, 3. Lens 8, 4. Sevilla 2

A csoportok első két helyezettje a nyolcaddöntőbe jut, míg a harmadik átkerül az Európa-ligába. Az európai kupasorozatok sorsolását hétfőn rendezik Nyonban a tavaszi folytatásra.

BL: Elmaradt a csoda Manchesterben a Bayern ellen, hibátlan lett a Real Madrid - videók
Az Old Traffordon nyerő Bayern mellett a dán Köbenhavn jutott tovább az A-csoportból, a Manchester United még az EL-ben sem folytathatja.
Fradi
Samy Mmaee
Szinte biztos, hogy ez az utolsó szezonja a Ferencvárosnál Samy Mmaee-nak, akiért nem csak Európából érdeklődnek.
Skribek Alen
Úgy tudjuk, a Pakson játszó Skribek Alen is egy opció lehet a támadószekcióba a lila-fehéreknél.