A 19 éves futballista rutinos játékosokat meghazudtoló módon vette kezelésbe a 11-espontot az utolsó pillanatos büntető előtt. Ráadásul igen észrevétlenül.
A Manchester United drámai körülmények között, André Onana 97. percben védett 11-esének köszönhetően nyerte meg a Köbenhavn elleni BL-csoportkörös találkozót, így első pontjait is megszerezte. Ehhez egy kicsit az MU mindössze 19 éves játékosa, az az Alejandro Garnacho is hozzájárulhatott, aki a büntetőt megelőzően alaposan kezelésbe vette a 11-espontot.
Videón a jelenet
I saw what you did there Garnacho 😅 #MUNCOP
— Fan Ken (@kenn_privv) October 25, 2023
https://t.co/xhFuodTznF
Neked ajánljuk
Átigazolások

PMFC
Külföldön a magyar fiatal
A PMFC saját nevelésű játékosa, a klub U16-os csapatának kapitánya, Andruskó Adrián a horvát élvonalbeli NK Osijek akadémiáján folytatja pályafutását.

Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.

Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.