Fotó: FC Barcelona

BL: Ez az egy mozdulat megmutatja, miért tartják szupertehetségnek a Barca 16 éves klasszisát - videó

Lamine Yamal egy elcsúszás után a földről felpattanva "bőrözte fel" a nála 10 évvel idősebb, uruguayi válogatott Napoli-játékost.
Budai László 2024. március 13., szerda 11:01
Fotó: FC Barcelona
Lamine Yamal egy elcsúszás után a földről felpattanva "bőrözte fel" a nála 10 évvel idősebb, uruguayi válogatott Napoli-játékost.
Szerző: Budai László 2024. március 13., szerda 11:01

Bár gólt nem lőtt, rendkívül látványosan játszott Lamine Yamal, a Barcelona 17 éves szupertehetsége a szerda esti, katalán továbbjutással végződött Napoli elleni BL-nyolcaddöntőben. A legzseniálisabb mozdulata az volt Yamalnak, amikor egy elcsúszást követően, gyorsan reagálva varázslatos mozdulattal adott kötényt az uruguayi válogatott Mathías Oliverának, aki csak szabálytalanul tudta őt megállítani.

Mindezt úgy, hogy a fiatal labdarúgó csak július közepén tölti be a 17-et...

Videón a pazar kötény

Lamine Yamal nutmeg on Olivera
byu/Chelseatilidie insoccer

Átigazolások
Ferencváros
Varga már Athénban
Varga Barnabás, az FTC válogatott csatára vasárnap késő este megérkezett Görögországba, az AEK Athén csapatához.
Ferencváros
Finisben a Varga-ügy
Varga Barnabás várhatóan már hétfőn átesik az orvosi vizsgálatokon és aláírja 3 és fél évre szóló szerződését az AEK Athénnál. Az átigazolási díj elérheti a 4,5 millió eurót. (voicenews.gr)
Honvéd
Válogatott támadó érkezett
A csakfoci.hu információi szerint Varga Kevin a Nyíregyházától a Merkantil Bank Ligát vezető Budapest Honvédhoz kerülhet - és került is.
Tovább az összes átigazoláshoz