Carlo Ancelotti edzőként az ötödik BL-győzelmét aratta, amivel csúcstartó.
A Real a Dortmund 2-0-s legyőzésével megszerzete fennállása 15. BL elsőségét, Ancelotti pedig örödször ünnepelhetett. Meg is tette az olasz edző, előbb táncolt a játékosaival, majd a levegőbe dobálták.
Itt tudod megnézni a nem mindennapi ünneplést!
Átigazolások
ZTE
Az első paraguayi
Tovább bővül a ZTE kerete, ezúttal egy belső védő, Fernando Vera érkezett. A Corinthianstól igazolt játékos az első paraguayi a klub történetében.
ETO/Somorja
Urblíkot kölcsönadták
Az ETO FC kötelékébe tartozó 21 éves középső védő, Urblík Norbert a szlovák másodosztály középmezőnyében szereplő STK Somorjához igazolt a szezon végéig, kölcsönben.
Kisvárda
Egymeccses légiós távozott
Stephen Adayilo távozott: a 25 éves nigériai jobbhátvédet 2025 nyarán szerződtették, az NB I-ben egy mérkőzésen lépett pályára. A játékos a szlovák másodosztályú Zvolenhez igazolt. (Öltözőn Túl)