BL: Az Atlético kétszer is felállt hátrányból, Griezmann és Morata mentette meg a spanyolokat - videó

Az Atlético Madrid 0-1-ről és 1-2-ről is fel tudott állni és végül 3-2-re legyőzte a Feyenoordot. Az Antwerpen hazai pályán kapott ki a Sahtartól.
Csakfoci.hu 2023. október 4., szerda 20:43
Szerző: Csakfoci.hu 2023. október 4., szerda 20:43

A Feyenoord bátran kezdett, a 7. percben megszerezte a vezetést. Ueda lépett ki, a lövése Oblakban ugyan elakadt de Hermosoról a kapuba pattant. Gyorsan egyenlítettek azonban a hazaiak: Morata 12 méterről lőtte ki a jobb alsót.

A 34. percben Hancko lövése kijött Oblakról, a duplázást a léc alá vágta a szlovák játékos. Az első félidő ráadásában Griezmann húzta be közelről félfordulatból a kapuba a labdát.

A második játékrész második percében Molina beadását Morata továbbította a kapuba, amivel már az Atlético vezetett.

Bajnokok Ligája, csoportkör, 2. forduló:

E csoport

Atlético Madrid - Feyenoord 3-2 (Morata 12., 47., Griezmann 45., ill. Hermoso 7. (öngól), Hancko 34.)

H csoport

Antwerpen - Sahtar Donyeck 2-3 (Muja 3., Balikwisha 34., ill. Sikan 48., 76., Rakitskiy 71.)