BL: 12 vereség után az olasz bajnok ellen szerzett újra pontot Laidouni csapata

Két mérkőzés már befejeződött a Bajnokok Ligája csoportkörének 4. fordulójából. A Napoli nem bírt az Union Berlinnel, a Real Sociedad simán verte a Benficát.
Csakfoci.hu 2023. november 8., szerda 20:47
Szerző: Csakfoci.hu 2023. november 8., szerda 20:47

Nagy fölényben játszott a Napoli és úgy tűnt a 30. percben megszerezte a vezetést az olasz bajnok. Egy kis VAR-ozás után a játékvezető visszavonta Anguissa fejes gólját, mivel előtte szabálytalankodott. Kilenc perccel később egy szerencsés találattal vezetést szereztek a hazaiak: Mario Rui beadása Politanóról pattant a kapuba.

A második félidő elején egyenlített az Union, miután egy kipattanót Fofana vágott a hálóba.

Az 1-1-es győzelemmel a berliniek 12 vereség után szereztek pontot.

A másik korai mérkőzésen a Real Sociedad simán verte a Benficát és nagy lépést tett a továbbjutás felé, a portugál együttes pedig nulla pontjával már biztosan nem tud továbbjutni.

Bajnokok Ligája-csoport, 4. forduló, szerdai eredmények:

C csoport

Napoli - Union Berlin 1-1 (Politano 39., ill. Fofana 52.)

A csoport állása: 1. Real Madrid 9 pont, 2. Napoli 7, 3. Braga 3, 4. Union Berlin 1

D csoport

Real Sociedad - Benfica 3-1 (Merino 6., Oyarzabal 11., Barrenetxea 21., ill. Rafa Silva 49.)

A csoport állása: 1. Real Sociedad 10 pont, 2. Internazionale 7, 3. Salzburg 3, 4. Benfica 0