Besic korábbi edzője lett a belga szövetségi kapitány

Megvan Wilmots utóda.
Csakfoci Admin 2016. augusztus 5., péntek 20:04
Megvan Wilmots utóda.
Szerző: Csakfoci Admin 2016. augusztus 5., péntek 20:04

 

Hivatalosan is bejelentették, ki váltja az Eb után távozó Marc Wilmots korábbi belga szövetségi kapitányt. A befutó végül az Evertontól 3 év után májusban menesztett Roberto Martinez lett - jelentette a belga szövetség honlapja.

Wilmots irányításával hiába kapaszkodott fel négy év alatt a világranglista élére a jelenleg második helyen álló belga válogatott, a csalódást keltő Eb-szereplés után távoznia kellett posztjáról. Utódja, a liverpooli együttesnél Muhamed Besiccsel is együtt dolgozó Martinez 2007 óta tartó edzői pályafutása alatt irányította a Motherwell, a Walsall, a Swansea és a Wigan csapatát is. Utóbbi csapattal meglepetésre megnyerte az FA-kupát, míg az Evertonnal 5. helyezés volt a legjobb eredménye a Premier League-ben.

Neked ajánljuk
Átigazolások
MOL Fehérvár
Patric Jildefalk
A Svédországból érkező 36 esztendős szakember asszisztensedzőként segíti majd Bartosz Grzelak munkáját.
Puskás Akadémia
Brandon Ormonde-Ottewill
Brandon Ormonde-Ottewill szerződést hosszabbított a Puskás Akadémiával. Az angol hátvéd 2024 nyaráig biztosan marad a PAFC-nál, és ha jövőre a klub él opciós jogával, ez a kontraktus 2025 júniusáig meghosszabbodik.
NB I
Cristian Ramírez
Oroszországban azt írják, hogy Magyarországról is érdeklődnek a korábbi Fradi-játékos, Cristian Ramírez iránt.
Tovább az összes átigazoláshoz