Belebukott a szövetségi kapitány a vb-selejtező kudarcába

Menesztették posztjáról Danny Blindet, a holland labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányát. Az 55 éves szakembernek vasárnap köszönték meg a munkáját, egy nappal azután, hogy csapata világbajnoki selejtezőn 2–0-ra kikapott Bulgáriában.
Dudás Gábor 2017. március 27., hétfő 5:29
Menesztették posztjáról Danny Blindet, a holland labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányát. Az 55 éves szakembernek vasárnap köszönték meg a munkáját, egy nappal azután, hogy csapata világbajnoki selejtezőn 2–0-ra kikapott Bulgáriában.
Szerző: Dudás Gábor 2017. március 27., hétfő 5:29

Blind irányításával a holland válogatott kilenc tétmérkőzéséből ötöt elveszített. A szombati találkozót követően első sorban azért kapott bírálatot, mert kezdőként szavazott bizalmat a védelem tengelyében a mindössze 17 éves Matthijs de Ligtnek, aki mindössze 13 mérkőzést játszott az Ajax felnőtt csapatában, s végül mindkét bolgár gólban benne volt.

 

Hollandia öt fordulót követően csak a negyedik helyen áll az A-csoportban, hátránya hat pont az éllovas franciákkal, és három a második svédekkel szemben. (MTI)

Átigazolások
Kisvárda
Védő érkezik
Révész Attila elmondta, hogy a jövő héten bejelenti egy belső védő érkezését. (M4 Sport)
Ferencváros
Tóth Alex
Az angol Newcastle-nél állítólag úgy tudják, hogy 13-15 millió fontos „alkalmi áron” lehet megszerezni az FTC 20 éves magyar válogatott tehetségét, Tóth Alexet. (FootballInsider)
Újpest
Újabb fordulat jöhet a Duarte-ügyben?
Romániában azt írják, hogy André Duarte akár vissza is térhet az Újpesthez, amennyiben a CAS úgy dönt.
Tovább az összes átigazoláshoz