Fotó: AP

Bejelentette visszavonulását a Real Madrid 5-szörös BL-győztes támadója - hivatalos

A walesiekkel a világbajnokságon is szerepelt Gareth Bale a válogatottbeli és a klubfutballtól is visszavonult.
Budai László 2023. január 9., hétfő 16:30
Fotó: AP
Szerző: Budai László 2023. január 9., hétfő 16:30

Visszavonul a profi labdarúgástól a Los Angeles FC és a walesi válogatott labdarúgója, Gareth Bale - jelentette be a játékos Twitter-oldalán.

A 111-szeres válogatott futballista így a 2022-es vb-n játszotta utolsó hivatalos mérkőzését. Bale előtte az MLS-ben szereplő klubját erősítette, amellyel bajnoki címet nyert, előtte volt a Real Madrid, a Tottenham és a Southampton labdarúgója. A királyiakkal nyert többek között három spanyol bajnokságot és öt Bajnokok Ligáját.

Fradi: Az Újpest hóhéra távozhat, magyar játékos érkezhet az NB II-ből - ők utaztak el az edzőtáborba
Nem utazott el az edzőtáborba Franck Boli - információink szerint pedig jó eséllyel távozhat is a téli átigazolási időszakban -, a soroksári Halmai Ádám viszont a kerettel tartott.

Gera kipróbálná magát külföldön
Gera Dániel elmondta, ha rajta múlik, Magyarországon belül már nem szeretne váltani, külföldön viszont még kipróbálná magát. (M4 Sport)