Bejelentés: Újabb szolgáltatónál lesz nézhető a spanyol bajnokság

A Telekom és a DIGI után a UPC is bejelentette, hogy bekerült a kínálatába a Spíler2 csatorna.
Nyikes Zoltán 2019. február 1., péntek 17:26
A Telekom és a DIGI után a UPC is bejelentette, hogy bekerült a kínálatába a Spíler2 csatorna.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. február 1., péntek 17:26

Sikeresen zárultak a tárgyalások a UPC Magyarország és a TV2 Csoport között, így február 2-től már a UPC digitális kábeltévé szolgáltatásának előfizetői is élvezhetik a legrangosabb nemzetközi sport-, és labdarúgó eseményeket élőben közvetítő sportcsatorna, a Spíler 2 TV műsorait, HD minőségben is – írja közleményében a UPC.

A Spíler 2 TV műsorán a focirajongók az UEFA Bajnokok Ligájának mérkőzéseit szurkolhatják végig, és követhetik a spanyol labdarúgó-bajnokság első osztályának, ismertebb nevén a LaLigának a meccseit is.

A Spíler 2 TV a UPC TV Prémium csomagjában a 74-es, HD verzióban pedig a 75-ös programhelyen található, és az indulástól számított egy héten át a UPC digitális kábeltévé szolgáltatásának minden előfizetője számára elérhető.

Mint ismert, korábban a Telekom és a DIGI kínálatába is bekerült a Spíler2 csatorna.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Szolnok
Mentőöv
Úgy tűnik, megmenekülhet a Szolnoki MÁV FC: két irányból is konkrét segítség érkezik a nehéz helyzetben lévő NB III-as klubhoz.
Légiósok
Yaakobishvili hosszabbított
Hosszabbított a Barcelona magyar kapustehetsége – Yaakobishvili Áron 2028-ig marad a katalánoknál.
Ajka
Hannich érkezett
Hannich Péter csatlakozott az FC Ajka szakmai stábjához, ahol Gaál Bálint vezetőedző munkáját segíti, július 1-jétől pedig sportigazgatóként folytatja tevékenységét.  
Tovább az összes átigazoláshoz