Így üzentek az APOEL magyar válogatott támadójának a szurkolók. Egy lap szerint ez állhat a háttérben.
Az olasz Mediagol szúrta ki, hogy a Palermo korábbi és a ciprusi APOEL jelenlegi támadójának, Sallai Rolandnak a neve is felbukkant a Santiago Bernabeu Stadion lelátóján, a miniállam bajnokának szerda esti BL-fellépésén (3-0-ra győzött a címvédő).
A lap szerint Real Madrid-drukkerek köszönték meg így a fiatal csatárnak azt, hogy nagy tisztelettel beszélt a spanyol klub ikonjáról, Puskás Ferencről az AS spanyol lapnak adott nyilatkozatában, mondván minden magyar számára egy példakép az egykori zseniális játékos.
Természetesen közel sem kizárható, hogy egyszerűen csak magyar szurkolók is kilátogattak a mérkőzésre, az APOEL légiósát is támogatásukról biztosítva a felirattal.

Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).