A BL-döntő 26. percében Sergio Ramos földre vitte Mohamed Salaht, aki olyan rosszul ért talajt, hogy pár perc múlva le kellett cserélni.
Az egyiptomi klasszis a vállát fájlalta. A támadót kórházba szállították, megröntgenezték és úgy tűnik egy szalag sérült meg a vállában. Azt egyelőre nem lehet tudni, hogy mennyit kell kihagynia, az orvosok bizakodnak, hogy ott lehet a június 14-én kezdődő oroszországi világbajnokságon.
Olvastad már?
Ronaldo búcsúzkodott, Karius mindenkitől bocsánatot kért – a BL-döntő utózöngéi
Egészen kivételes BL-döntőt játszott egymással a Real Madrid és a Liverpool. Voltak hihetetlen kapushibák és egy szenzációs gól is. Így látták a főszereplők:
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai jövője
A legégetőbb Ryan Gravenberch és Szoboszlai Dominik együttes megtartása a Liverpoolnak, mivel előbbi már sikerült, ezért most a magyar jövőjét szeretnék a lehető leghamarabb bebiztosítani.
Fradi
Tóth Alex-transzfer
A Galatasaray és a Benfica is több pénzt ajánlott, de az FTC és Tóth Alex is a szakmai szempontokat tette az első helyre, ezért igazolt végülis a fiatal középpályás a Bournemouth-hoz. (M4 Sport)
DVSC
Hosszabbítás
A DVSC 2028. június 30-ig meghosszabbította Kusnyir Erik szerződését. A saját nevelésű jobbhátvéd 2018-ban, 18 évesen mutatkozott be a Loki felnőttcsapatában, idén súlyos sérülése után tért vissza.