Óriási hír a Bayernnek: Visszatérhet a kétszeres BL-győztes a kispadra

Az idény végéig nevezhetik ki a legendás trénert, aki negyedszer lehet a bajorok edzője - egyelőre a klub nem erősítette meg az információt.
Dudás Gábor 2017. október 5., csütörtök 8:32
Az idény végéig nevezhetik ki a legendás trénert, aki negyedszer lehet a bajorok edzője - egyelőre a klub nem erősítette meg az információt.
Szerző: Dudás Gábor 2017. október 5., csütörtök 8:32
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Német sajtóinformációk szerint az idény végéig Jupp Heynckes lehet újra a Bayern München vezetőedzője.

A Bild úgy tudja, hogy a rutinos és sikeres szakember kinevezését tervezi a klub vezetése, azután, hogy a múlt héten menesztette Carlo Ancelottit, aki a bajnokságot is a vártnál gyengébben kezdte, illetve a Bajnokok Ligájában is belefutott egy kellemetlen, 3-0-s vereségbe Párizsban.

Heynckes 2013-ban távozott a Bayerntől (legutoljára), miután triplázni tudott a csapattal, a BL-t, a bajnokságot és a kupát is megnyerve. A legrangosabb kupasorozatot egyébként a 72 éves tréner korábban a Real Madriddal is megnyerte. A szakember háromszor is ült már a bajorok kispadján.

Átigazolások
Irány Törökország?
Akpe Victory
Lapértesülések szerint a Trabzonspor érdeklődik a ZTE 19 éves védője, Akpe Victory iránt, és állítólag már felvették vele a kapcsolatot.
Próbajátékos a Bragától
Kyanno Silva
A Braga U23-as csapatában szereplő Kyanno Silva is pályára lépett a Nyíregyháza-Wolfsberger AC (0-0) edzőmeccsen.
DVSC
Távozhat a spanyol légiós
Fran Manzanara egy év után távozhat a DVSC-től és a spanyol harmadosztályú AD Alcorcón csapatához igazolhat.
Tovább az összes átigazoláshoz