Fotó: www.fcbarcelona.com

Nagy a felháborodás: Disznóólat hagyott maga után a Barcelona Prágában - fotók

Finoman szólva sem a klubhoz méltó módon távoztak a Barcelona játékosai a cseh csapat öltözőjéből a Bajnokok Ligája-mérkőzést követően.
Nyikes Zoltán 2019. október 25., péntek 14:18
Fotó: www.fcbarcelona.com
Finoman szólva sem a klubhoz méltó módon távoztak a Barcelona játékosai a cseh csapat öltözőjéből a Bajnokok Ligája-mérkőzést követően.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. október 25., péntek 14:18

Mint ismert, nyögvenyelős, 2-1-es győzelmet aratott a Barcelona a Slavia Praha elleni idegenbeli Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésen szerdán.

A találkozó után azonban nemcsak a kilencven perc alatt látottakról szóltak a hírek, hanem a katalán együttes tiszteletlenségéről is: több fotó és videó látott ugyanis napvilágot arról,

milyen hatalmas felfordulást és rengeteg szemetet hagytak maguk mögött a Barcelona játékosai az öltözőben.

Íme néhány felvétel a rendetlenségről:

ss

Átigazolások
Újpest
Már nem Krznar a vezetőedző
Vasárnap este az Újpest a hivatalos oldalán jelentette be, hogy a vezetőség 2025. november 9-étől kezdve felmentette Damir Krznar vezetőedzőt a munkavégzés alól.
Videoton
Közlemény a vereség után
Az eredeti szándék szerint az őszi szezont követően került volna sor a szezon első részének szakmai értékelésre, de a mai vereség és főleg a mutatott játék miatt most szükséges értékelni a helyzetet.
DVTK
Radenkovic marad az edző
Kovács Zoltán elmondta, hogy a stabilitást mindig előnyben részesíti, ezért a vereség ellenére sem gondolkodik Vladimir Radenkovic leváltásában.
Tovább az összes átigazoláshoz