Mohamed Salah, a Liverpool labdarúgója mégsem játszhat az FC Barcelona elleni keddi mérkőzésen a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének visszavágóján.
Jürgen Klopp, az angol együttes vezetőedzője korábban bizakodott ugyan a szombati bajnoki összecsapáson fejsérülést szenvedett egyiptomi csatár játékát illetően, de a hétfői sajtótájékoztatón már azt jelentette be, hogy a brazil Roberto Firmino után Salah is kiesett a keretéből.
Jól érzi magát, de orvosi szempontból nem elég jól. Kétségbe van esve, de nem tehetünk más – mondta a német szakember.
Az FC Barcelona a párharc első, hazai felvonásán, szerdán 3-0-ra győzött. (MTI)
Átigazolások
Légiósok
Géresi visszatér
Géresi Krisztián visszatér a pályára, és az osztrák alsóbb osztályú Kirchberg együttesét erősíti majd. A játékos a Csakfocinak nyilatkozott is döntéséről.
Fradi/Paks
Osváth Attila
Osváth Attila hamarosan hivatalosan is az FTC játékosa lehet.
Szeged
Laczkó is jelölt
A Csakfoci úgy tudja, Laczkó Zsolttal már felvették a kapcsolatot a szegediek, a felek tárgyalnak egymással.