Berki Marcell, Jánó Zétény és Tóth Balázs is keretben volt a Salzburg csapatában az UEFA Ifjúsági Liga hétfői döntőjén.
A Benfica csapata nyerte az UEFA Ifjúsági Ligáját, miután hétfőn 6-0-ra kiütötte a Salzburg csapatát a nyoni döntőben.
Az osztrákoknál Tóth Balázs kapus a kispadról követte végig a találkozót, amelyen esélyt sem hagyott ellenfelének a portugál csapat. Jánó Zétényt a 77. percben, Berki Marcellt a 84. percben küldte pályára a salzburgiak mestere. A Salzburg a bő keretbe nevezte még Kovács Patrikot is.
UEFA Ifjúsági Liga
Döntő
Salzburg–Benfica 0–6 (M. Neto 2., H. Araújo 15., 57., 89. – a másodikat tizenegyesből, Ndour 53., L. Semedo 69.)
Átigazolások
ZTE
Amato végleg az övék
Kiváltották a Fabricio Amato szerződésében szereplő vételi opciót, így a 21 éves argentin középpályás egészen 2029 nyaráig elkötelezte magát a klub mellett.
Loki
Csatár érkezett
Új csatárral bővült a DVSC kerete.
Fradi
Profi szerződések
Bucsák Mihály (középpályás, 16 éves), Czéh Barnabás (támadó, 16 éves) és Kovács Márk (középpályás, 19 éves) is alá írta első profi szerződését a klubbal.