Folytatódik a BL: Madridban a címvédő, Neymarék Dortmundban játszanak - a program

A nyolcaddöntős szakasz első két mérkőzésével kedden megkezdődik a labdarúgó Bajnokok Ligája idei sorozata: az első játéknapon a címvédő Liverpool Madridban, a Paris Saint-Germain pedig Dortmundban lép pályára.
Privacsek András 2020. február 18., kedd 17:02
A nyolcaddöntős szakasz első két mérkőzésével kedden megkezdődik a labdarúgó Bajnokok Ligája idei sorozata: az első játéknapon a címvédő Liverpool Madridban, a Paris Saint-Germain pedig Dortmundban lép pályára.
Szerző: Privacsek András 2020. február 18., kedd 17:02
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A keddi két mérkőzés után szerdán újabb két nyolcaddöntős párharc első felvonásával folytatódik a Bajnokok Ligája: az Atalanta a Valenciát fogadja Milánóban, míg Gulácsi Péter és Willi Orbán csapata, a Leipzig Londonban lép pályára a Tottenham Hotspur vendégeként. (MTI)

Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzések:

a keddi program:

Atlético Madrid (spanyol)- FC Liverpool (angol) 21.00 (M4 Sport)
Borussia Dortmund (német) - Paris Saint-Germain (francia) 21.00 (Spíler 2)

 a szerdai program:

Atalanta (olasz) - Valencia (spanyol), Milánó 21.00 (Spíler 2)
Tottenham Hotspur (angol) - Leipzig (német) 21.00 (M4 Sport)

Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai új szerződése
Fabrizio Romano árult el részleteket Szoboszlai Dominik új liverpooli szerződéséről.
Vasas
Koszta Márk
A csakfoci.hu elsőként áprilisban közölt hírének megfelelően Koszta Márk a Vasasban folytatja pályafutását.
Légiósok
Willi Orbán
Durva feltételekkel maradhat csak Lipcsében a magyar válogatott vezére, Willi Orbán.
Tovább az összes átigazoláshoz