Ezt látni kell: Szoboszlaiék edzője óriási beszédet tartott Liverpoolban 1-3-nál - videó

Lelkesítő beszéddel rázta fel Szoboszlai Dominikékat a Salzburg vezetőedzője a szerdai Bajnokok Ligája-mérkőzésen.
Nyikes Zoltán 2019. október 4., péntek 14:15
Lelkesítő beszéddel rázta fel Szoboszlai Dominikékat a Salzburg vezetőedzője a szerdai Bajnokok Ligája-mérkőzésen.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. október 4., péntek 14:15
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mint ismert, parádés mérkőzést játszott egymással a Bajnokok Ligája-csoportkör 2. fordulójában a Liverpool és a Szoboszlai Dominik fémjelezte RB Salzburg.

A hazai pályán játszó angol csapat már 3-0-ra is vezetett, majd a félidőben 3-1-nél mentek a felek, az öltözőben pedig hidegrázós lelkesítő beszéddel motiválta játékosait az osztrákok vezetőedzője, Jesse Marsch, aminek meg is lett az eredménye, hiszen kiegyenlítettek Szoboszlaiék. A győztes találatot azonban a Liverpool szerezte, így 4-3-ra megnyerte a szórakoztató mérkőzést.

Íme Jesse Marsch beszéde:

"Először is, hány szabálytalanságunk volt az első félidőben? Talán kettő? Ez nem egy kib***ott barátságos mérkőzés, ez a Bajnokok Ligája. Túlságosan tisztelitek őket, oda kell tennünk magunkat fizikálisan is. Legyetek könyörtelenebbek Van Dijkkal is. Erős csapat? Igen, de ez nem azt jelenti, hogy kedvesnek kell lennünk, vagy hogy nem léphetünk oda nekik és nem harcolhatunk. Érezniük kell, hogy itt vagyunk és hogy kib***ottul felvesszük velük a versenyt. Most taktikáról lesz szó, de amikor felmegyünk a pályára, akkor az akaratra és a magabiztosságra lesz szükség. Most ellenük játszunk, látjuk, hogy erősek, de mi is tudunk sokkal jobbak lenni. Magabiztosság és erő, ez a lényeg! Nem túl erősek a pontrúgásokban. Gyerünk, ennél több kell!"

Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).
Tovább az összes átigazoláshoz