Egy PSG-szurkoló megölte a barátját, mert túl sokat cukkolta a kieséssel

Nem akarta megölni, mégis emberéletbe került a kiesés.
Mokány Lajos 2017. március 11., szombat 9:16
Nem akarta megölni, mégis emberéletbe került a kiesés.
Szerző: Mokány Lajos 2017. március 11., szombat 9:16
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

Egy gaboni PSG-drukker megölte egyik barátját, mert nem tudta elviselni, hogy utóbbi a francia csapat BL-kiesésével cukkolta. A L'Union beszámolója szerint A 18 éves szurkoló csütörtökre virradó éjjel egy késsel nyakon szúrta barátját Gabon fővárosában.

Az elkövetőt letartóztatták, ittas állapotban követte el a tettet. A barátja belehalt a sérülésbe. Az elkövető elmondta, nem akarta megölni barátját.

Mint ismert, a PSG a 0-4-es első meccs után 6-1-re kapott ki a Barcelonától és kiesett a BL-ből.

Átigazolások
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.
Tovább az összes átigazoláshoz