Kiesett a Bajnokok Ligájából a sorozat selejtezőjének 2. fordulójában a Gyurcsó Ádámmal felálló ciprusi AEK Larnaca, miután hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a Midtjyllanddal a párharc visszavágóján, majd 11-esekkel a dánok jutottak tovább.
A 83. percig a pályán lévő Gyurcsó Ádám csapata így az Európa Ligában folytathatja, a Midtjylland pedig a Benficával játszik majd a BL-ben.
Átigazolások
Békéscsaba
Edzőváltás?
A kispadról nagy valószínűséggel távozó Csató Sándor vezetőedző helyét a korábbi NB I-es játékos, Marián Sluka veheti át. (NSO)
Puskás A.
Olasz klub kopogtat
Az olasz élvonalbeli Pisa kivásárolná szerződéséből a Puskás Akadémia U17-es válogatott középpályását, Somfalvi Barnát. (nb1.hu)
Kisvárda
Hosszabbítás Szenteste napján
A Kisvárda Szőr Levente 2026 nyarán lejáró szerződését további két évvel meghosszabbítja – az érintettek erről állapodtak meg szóban. Hamarosan alá is írhatnak.