Dráma a BL-döntőn: Salah és a Real védője is sírva hagyta el a pályát - videó

Előbb Mohamed Salah, majd Dani Carvajal sérült meg a Real-Liverpool döntőn. Mindketten sírva jöttek le a pályáról.
Budai László 2018. május 26., szombat 21:27
Előbb Mohamed Salah, majd Dani Carvajal sérült meg a Real-Liverpool döntőn. Mindketten sírva jöttek le a pályáról.
Szerző: Budai László 2018. május 26., szombat 21:27

Salah sérülése

Mohamed Salah-t már a 30. percben le kellett cserélni a Real Madrid-Liverpool BL-döntőn, miután az egyiptomi Sergio Ramossal ütközött. Salah vállsérülést szenvedett, és bár pár percig folytatta a játékot, utána megállt, és sírva hagyta el a pályát. Az ellenfél labdarúgói is vigasztalták. Lallana jött a helyére.

Carvajal sérülése

Pár perccel később Dani Carvajal is sírva fakadt a pályán, miután a bokájára kapott egyet. A Real védőjét is le kellett cserélni, őt Nacho váltotta.

Vitasd meg Salah esetét FB-oldalunkon

Neked ajánljuk
Átigazolások
PMFC
Külföldön a magyar fiatal
A PMFC saját nevelésű játékosa, a klub U16-os csapatának kapitánya, Andruskó Adrián a horvát élvonalbeli NK Osijek akadémiáján folytatja pályafutását.
Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.
Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.
Tovább az összes átigazoláshoz