Fotó: twitter.com/atleti

BL: Újabb spanyol sztárcsapat szerepelt le, a madridiaknak még az EL sem jött össze – eredmények, videók

A Barcelonával és a Sevillával ellentétben az Atlético Madridnak még a csoport harmadik helyét sem sikerült megszereznie a Bajnokok Ligájában, miután Diego Simeone együttese kikapott a Porto vendégeként.
Nyikes Zoltán 2022. november 1., kedd 20:52
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. november 1., kedd 20:52

A Porto 2-1-re legyőzte kedden a vendég Atlético Madridot a labdarúgó Bajnokok Ligája B csoportjának utolsó fordulójában, ezzel megnyerte a négyes küzdelmeit.

A másik meccsen nem született gól, így a spanyol csapat elbúcsúzott a nemzetközi porondtól, miután a Bayer Leverkusen szerezte meg az Európa Ligás folytatást érő harmadik helyet.

Bajnokok Ligája, B csoport, 6. forduló

FC Porto–Atlético Madrid 2-1 (Taremi 5., Eustaquio 24., ill. Marcano 95. - öngól)

1-0

2-0

2-1

Bayer Leverkusen–Club Brugge 0-0

A végeredmény: 1. (továbbjutott) FC Porto 12 pont, 2. (továbbjutott) Club Brugge 11, 3. (Európa-liga) Bayer Leverkusen 5, 4. Atlético Madrid 5

A Bayernből és az MU-ból is nézett ki védőt a Barcelona, váratlan fordulat jöhet De Gea ügyében – külföldi körkép
A legfontosabb és legérdekesebb keddi hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról.