Fotó: twitter.com/atleti
A Barcelonával és a Sevillával ellentétben az Atlético Madridnak még a csoport harmadik helyét sem sikerült megszereznie a Bajnokok Ligájában, miután Diego Simeone együttese kikapott a Porto vendégeként.
A Porto 2-1-re legyőzte kedden a vendég Atlético Madridot a labdarúgó Bajnokok Ligája B csoportjának utolsó fordulójában, ezzel megnyerte a négyes küzdelmeit.
A másik meccsen nem született gól, így a spanyol csapat elbúcsúzott a nemzetközi porondtól, miután a Bayer Leverkusen szerezte meg az Európa Ligás folytatást érő harmadik helyet.
Bajnokok Ligája, B csoport, 6. forduló
FC Porto–Atlético Madrid 2-1 (Taremi 5., Eustaquio 24., ill. Marcano 95. - öngól)
1-0
2-0
2-1
Bayer Leverkusen–Club Brugge 0-0
A végeredmény: 1. (továbbjutott) FC Porto 12 pont, 2. (továbbjutott) Club Brugge 11, 3. (Európa-liga) Bayer Leverkusen 5, 4. Atlético Madrid 5
Olvastad már?
A Bayernből és az MU-ból is nézett ki védőt a Barcelona, váratlan fordulat jöhet De Gea ügyében – külföldi körkép
A legfontosabb és legérdekesebb keddi hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról.
Elolvasom
Átigazolások
Esterházy nyilatkozott
Németh Hunor
"Továbbra is azt tartom a legfontosabbnak, hogy folyamatos játéklehetőséget kapjon, most azon dolgozunk, hogy ennek megfelelően megtaláljuk a következő lépést, de nagy eséllyel nem Magyarországon folytatja a pályafutását." (NSO)
NB III
Edzőváltás Dorogon
A Dorog bejelentette, hogy Csizmadia Csaba távozott a vezetőedzői posztról, helyét Tóth András veszi át.
Légiósok
Eppel már döntött
A román élvonalbeli Csíkszereda meghosszabbította Eppel Márton szerződését, így a rutinos magyar csatár a 2026/2027-es idényben is a székelyföldi klubot erősíti.