A Bajnokok Ligája szerdai negyeddöntőin a Bayern München 2-1-re kikapott hazai pályán a Realtól. Az Atlético legyőzte a Leicestert.
A Bayern a 25. percben Vidal fejesével szerzett vezetést, majd a félidő végén a chilei negatív hős lett, miután csúnyán fölé lőtte a tévesen befújt 11-est. A második félidő elején Ronaldo egyenlített, majd a 60. percben Martinez megkapta a második sárgáját, így a bajorok megfogyatkoztak.
Ezt követően a madridiak szinte egykapuztak, a 77. percben Ronaldo második találatával a vendégek megnyerték a meccset, így a bajorok rendkívül nehéz helyzetből várják a visszavágót.
Bayern München – Real Madrid 1-2 (Vidal 25., ill. Ronaldo 47., 77.)
Vidal kihagyott 11-ese:
Az óriási fölényben játszó Atlético csak egy 11-es góllal tudta legyőzni az angol bajnokot.
Atlético Madrid – Leicester 1-0 (Griezmann 28. – 11-esből)
A visszavágókat jövő héten kedden rendezik.
Átigazolások
Megvan az utódja?
Gulácsi Péter
Egyre közelebb kerülhet Gulácsi Péter a Villarrealhoz, miközben a Leipzignél már az esetleges utódjáról is érkeznek hírek.
Légiósok
Gera ideje lejárt Iránban?
Gera Dániel helyzete egyre kilátástalanabbnak tűnik a Persepolisnál: sérülés miatt hetekre kidőlt, miközben a hírek szerint a klub már azon dolgozik, hogy megváljon tőle.
Kisvárda
Válogatott középpályás jött
A Kisvárda bejelentette a 19-szeres azeri válogatott Anatoliy Nuriyev érkezését.