Két meccs bár befejeződött a Bajnokok Ligája szerdai játéknapján. Az AC Milan magabiztosan verte a Dinamo Zagrebet, a Sahtar nem bírt a Celtic csapatával.
Bajnokok Ligája, csoportkör, 2. forduló:
E csoport
AC Milan - Dinamo Zagreb 3-1 (Giroud 45. - 11-esből, Saelemaekers 47., Pobega 77., ill. Orsic 56.)
F csoport
Sahtar - Celtic 1-1 (Mudryk 29., ill. Hatale 10.) - Oleksandr Zubkov kezdőként 61 percet játszott, Ivan Petrjaknak csereként félóra jutott a Sahtarban
A további program, 21:00:
A csoport
Rangers - Napoli
E csoport
Chelsea - Salzburg
F csoport
Real Madrid - Leipzig
G csoport
Köbenhavn - Sevilla
Manchester City - Dortmund
H csoport
Juventus - Benfica
Maccabi Haifa - PSG
Átigazolások
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Légiósok
Tuboly Máté
Angliából kapott milliós ajánlatot a DAC Tuboly Mátéért.