BL: Lewandowski-triplával mészárolt a Bayern, a Liverpool kikapott, de továbbjutott - videók

A Bayern München a meccs első negyedében mesterhármasig jutó Robert Lewandowski vezetésével 7-1-re kiütötte a Salzburgot a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében, így simán továbbjutott.
Dudás Gábor 2022. március 8., kedd 22:55
Szerző: Dudás Gábor 2022. március 8., kedd 22:55

A Liverpool útja viszont a vártnál döcögősebb lett, hiszen az Internazionale győzni tudott az Anfielden, de az első meccsen aratott 2-0-s siker elég lett a Vörösöknek. Az olasz bajnok ráadásul rögtön a gólja után tíz emberre fogyatkozott.

Bajnokok Ligája-nyolcaddöntők, kedd:

Bayern München - Salzburg 7-1 (Lewandowski 12., 21., 23. – az első kettőt 11-esből, Gnabry 31., T. Müller 54., 83., Sané 86., ill. Kjaergaard 70.)

Továbbjutott a Bayern, 8-2-s összesítéssel.

Liverpool - Internazionale 0-1 (L. Martínez 62.)  - piros lap: A. Sanchez (Inter, 63.)

Továbbjutott a Liverpool (2-1).