BL: Kiesett a Fradit búcsúztató Qarabag az Európa Ligába, a cseh bajnok főtáblás, dráma Belgrádban - videók

A keddi Bajnokok Ligája-selejtezőkön a cseh Viktoria Plzen fordítani tudott fordítani tudott a Ferencváros legyőzője ellen, így az azeri Qarabag az EL-csoportkörben folytatja. A BL-ben lesz viszont főtáblás a Benfica, az egykori végső (BEK-)győztes szerb Crvena Zvezda viszont nem, a belgrádiak egy, a 90. percben esett öngóllal búcsúztak.
Dudás Gábor 2022. augusztus 23., kedd 22:58
Szerző: Dudás Gábor 2022. augusztus 23., kedd 22:58

Bajnokok Ligája-playoff, visszavágók (kedd):

Viktoria Plzen - Qarabag 2-1 (Kopic 58., Kilment 73., ill. Ozobic 38.)

Továbbjutott a Plzen (2-1-s összesítéssel).

Benfica - Dinamo Kijev 3-0 (Otamendi 27., Rafa Silva 40., Neres 42.)

Továbbjutott a Benfica (5-0).

Crvena Zvezda - Maccabi Haifa 2-2 (Pesic 27., Ivanic 43., ill. Sundgren 50., Pavkov 90. - öngól)

Továbbjutott: Maccabi (4-5).

Nikola Serafimov
Nikola Serafimov új szerződést kötött a Fehérvárral, így az északmacedón válogatott védő minden bizonnyal marad a nyár után is a Vidinél. (Nemzeti Sport)
Lucas
A Fehérvár elleni mérkőzés az utolsó előtti hazai meccse lehetett a Kisvárda 34 éves csapatkapitányának, Lucasnak, aki összesen kilenc év után távozhat az idény végén csapatától. (Nemzeti Sport)
Angliában még mindig azt hiszik, aláírt fehérvári szerződése ellenére megtarthatják a Vidihez tartó George Dobsont.