BL: Az Inter 36 éves klasszisa vezetésével javított, a hajrában zakózott a Tottenham - videók

Az Internazionale és a Sporting Lisszabon is 2-0-ra nyert a kedd kora esti Bajnokok Ligája-csoportmeccseken.
Dudás Gábor 2022. szeptember 13., kedd 20:39
Az Internazionale és a Sporting Lisszabon is 2-0-ra nyert a kedd kora esti Bajnokok Ligája-csoportmeccseken.
Szerző: Dudás Gábor 2022. szeptember 13., kedd 20:39
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A félórát emberhátrányban játszó Viktoria Plzen otthonában Edin Dzeko, az Internazionale 36 éves bosnyák támadója volt a főszereplő, aki góllal és gólpasszal járult hozzá csapata 2-0-s sikeréhez. Dzeko összesen kilenc gólt szerzett a csehek elleni eddigi hat meccsén. A milánóiak így javítottak azután a C-csoportban, hogy simán kikaptak a Bayern Münchentől.

A Tottenham kissé meglepő vereségbe szaladt bele Lisszabonban, ahol a Sporting a 90. és a 93. percben volt eredményes a londoni gárda ellen. A D-csoportot így százszázalékos mérleggel vezetik a portugálok két lejátszott meccset követően.

Bajnokok Ligája, kedd:

C-csoport:

Viktoria Plzen - Internazionale 0-2 (Dzeko 20., Dumfries 70.) - piros lap: Bucha (Plzen, 61.)

D-csoport:

Sporting Lisszabon - Tottenham Hotspur 2-0 (Paulinho 90., A. Gomes 93.)

Átigazolások
Újabb kérő
Cebrail Makreckis
Török sajtóértesülések szerint Cebrail Makreckis a Samsunsporhoz kerülhet, ahol Petry Zsolt kapusedzővel is együtt dolgozhat..
Belső védőt igazoltak
Heitor
Az Újpest hivatalos oldalán jelentette be Heitor szerződtetését: a brazil védő egy évre kölcsönben érkezett, a klub pedig a szezon végén opcióval élhet a végleges megvásárlására.
1 évvel hosszabbított
Kovács Marcell
A Kisvárda egy évvel meghosszabbította Kovács Marcell szerződését, így a 23 éves kapus a következő szezonban is a klubot erősíti.
Tovább az összes átigazoláshoz