BL: A Napoli álomfocival egy félidő alatt elintézte a Liverpoolt, simán nyert a Bayern, Lewandowski triplázott - videó

A játéknap legnagyobb meglepetése Nápolyban született, ahol a hazai csapat szétzilálta az előző szezon BL-döntősét.
Privacsek András 2022. szeptember 7., szerda 22:54
Szerző: Privacsek András 2022. szeptember 7., szerda 22:54

A Napoli nem kis meglepetésre az első félidőben lefocizta a Liverpoolt, úgy lőttek három gólt az olaszok, hogy Osimhen kihagyott egy 11-est, majd a támadót sérülés miatt le kellett cserélni.

A szünet után azonnal növelték előnyüket a nápolyiak, a Pool azonban villámgyorsan szépített, de többre nem futotta a vendég csapattól, így a Napoli 4-1-re nyert.

A Bayern fölényben játszott az Inter vendégeként és a meccset végig kézben tartva 2-0-ra legyőzte a milánóiakat.

A Barca ötöt rámolt be a cseh bajnoknak, Robert Lewandowski három gólt szerzett.

Bajnokok Ligája, csoportkör, 1. forduló, szerda:

A csoport

Napoli - Liverpool 4-1 (Zielinski 5. - 11-esből, 47., Anguissa 31., Simeone 44., ill. Luis Diaz 48.)

Ajax - Rangers 4-0 (Alvarez 17., Berghuis 32., Kudus 34., Bergwijn 80.)

B csoport

Atlético Madrid - Porto 2-1 (Hermoso 92., Griezmann 101., ill. Uribe 96. - 11-esből)
Club Brugge - Leverkusen 1-0 (Sylla 42.)

C csoport

Barcelona - Plzen 5-1 (Kessie 13., Lewandowski 34., 45., 67., Torres 71., ill. Sykora 44.)
Inter - Bayer München 0-2 (Sane 25., D’Ambrosio 66. - öngól)