BL: A Chelsea fél lábbal már a 8 között, a Juventus hiába vezetett az 1. percben - videó

A Chelsea nagyobbat, a Juventus kisebbet lépett a továbbjutás felé a Bajnokok Ligája keddi nyolcaddöntőin.
Dudás Gábor 2022. február 22., kedd 22:59
Szerző: Dudás Gábor 2022. február 22., kedd 22:59

A címvédő Chelsea két szép góllal, a 2021-es finálét eldöntő, Havertz, illetve Pulisic találatával verte hazai pályán 2-0-ra a francia Lille-t, így nagy lépést tett afelé, hogy bejusson a negyeddöntőbe. A végén azért az angoloknak izgulniuk is kellett, a vendégcsapat nem járt messze a szépítéstől a Stamford Bridge-en.

A Juventus ebben az évben már el akarja kerülni a kiesést a 16 között, ennen megfelelően már az 1. percben vezetést is szerzett a tavalyi Európa Liga-győztes Villarreal otthonában, a szerb Vlahovic rekordgóljával. A torinóiak azonban picit jobban ráültek az eredményre a kelleténél, ami végül a második félidő derekánt bosszulta meg magát, Parejo használta ki a védelem bizonytalankodását - jött a megérdemelt egyenlítés.  Maradt végül az 1-1, ami azért az olasz rekordbajnok számára jelent előnyt.