BL: A Barca után az Atlético és az Ajax is kiesett, csoportelső a Bayern, továbbjutott a Pool - videó

A játéknap legnagyobb meglepetése Madridban született, ahol az Atlético nem tudta legyőzni a Leverkusent és kiesett a BL-ből: 2-2-es állásnál Carasco a 99. percben 11-est hibázott. Eredmények.
Privacsek András 2022. október 26., szerda 23:00
Szerző: Privacsek András 2022. október 26., szerda 23:00

Az előzetesen a játéknap legnagyobb rangadójaként várt Barcelona – Bayern München mérkőzésnek nem volt komoly tétje, mivel a csoport másik meccsén az Inter kiütötte a Plzent, így eldőlt, hogy a Barca biztosan kiesett a BL-ből.

Félóra után a bajorok már két góllal vezettek., majd úgy tűnt, hogy a szünet előtt szépíthetnek a hazaiak. Lewandowski esett el De Ligt mellett a tizenhatoson belül, a játékvezető 11-est ítélt, a VAR azonban kihívta a bírót és miután megnézte újra az esetet, visszavonta a büntetőt.

A második félidő elején Gnabry is betalált, de les miatt a VAR elvette a gólt a Bayerntől. A 94. percben Pavard közelről kialakította a 3-0-s végeredményt.

Bajnokok Ligája, csoportkör, 5. forduló:

A csoport

Ajax – Liverpool 0-3 (Salah 42., Nunez 49, Elliot 52.)
Napoli – Rangers 3-0 (Simeone 11., 16., Ostigard 80.)

A csoport állása: 1. Napoli 15 (már továbbjutott), 2. Liverpool 12 (már továbbjutott), 3. Ajax 3, Rangers 0.

B csoport

Atlético Madrid – Leverkusen 2-2 (Carrasco 22., De Paul 52., ill. Diaby 9., Hudson-Odoi 29.)

Club Brugge - Porto 0-4 (Taremi 33., 70., Evanilson 57., Eustaquio 60.)

A csoport állása: 1. Brugge 10 (már továbbjutott), 2. Porto 9 (már továbbjutott), 3. Atlético 5, 4. Leverkusen 4

C csoport

Barcelona - Bayern München 0-3 (Mané 10., Choupo-Moting 31., Pavard 93.)

Inter - Plzen 4-0 (Mkhitaryan 35., Dzeko 42., 66., Lukaku 87.)

A csoport állása: 1. Bayern 15 (már továbbjutott), 2. Inter 10 (már továbbjutott), 3. Barcelona 4, 4. Plzen 0.

D csoport

Eintracht Frankfurt – Marseille 2-1 (Kamada 3., Kolo Muani 27., ill. Guendouzi 22.)
Tottenham – Sporting 1-1 (Bentancur 80., ill. Edwards 22.)

A csoport állása: 1. Tottenham 8, 2. Sporting 7, 3. Frankfurt 7, 4. Marseille 6,

Vasas
Tóth Milán
A Vasas meghosszabbította Tóth Milán szerződését.
Szabó Bálint
A csakfoci.hu úgy tudja, hogy Szabó Bálint neve is ott van a kiszemeltek listáján a negyedik kerületieknél.