Fotó: mezokovesdzsory.hu

Az NB I-ből eltűnt, bundázással vádolt játékos visszatérhet - 1 éve csapata sem volt

Több mint egy év után akar visszatérni a pályára - és elmondása szerint így is több ajánlata van már.
Csakfoci.hu 2025. január 10., péntek 22:22
Fotó: mezokovesdzsory.hu
Több mint egy év után akar visszatérni a pályára - és elmondása szerint így is több ajánlata van már.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. január 10., péntek 22:22

Steliano Filip visszatérhet a pályára: a 30 éves egykori mezőkövesdi balhátvéd elmondása szerint már ajánlatokat is kapott Romániából, mind az első ligából, mind a másodosztályból, de külföldi csapatokkal is tárgyalásban áll.

- Tárgyalásaim vannak Romániában, a Liga 1-ből és a Liga 2-ből is érdeklődnek, sőt, külföldre is vinnének. Várom, hogy az elkövetkező napokban kiderüljön, hogy bármi is megvalósul-e, mert már régóta a pálya szélén állok, és nagyon szeretnék visszatérni - mondta Filip a Sport.ro-nak.

A balbekk legutóbb a magyar Mezőkövesd mezét viselte és 2024 elején váltak meg tőle az akkori még élvonalbeli klubnál, az elmúlt egy évben viszont sehol nem futballozott (pedig akkor is úgy fogalmazott, hogy több ajánlata is van).

Az 5-szörös román válogatott játékos összesen 26 alkalommal szerepelt a matyóföldi együttesben, ezalatt egy gólpassz fűződött a nevéhez. A teljes képhez hozzátartozik a játékos kapcsán, hogy a 2022-es, Mioveni-Dinamo Bukarest román bajnoki kapcsán fogadási csalás gyanúja miatt vizsgálódtak utána, a Kövesd közleményében úgy reagált, hogy nem szeretne foglalkozni az esettel.

Filip pályafutása során olyan csapatokban játszott még, mint a Dinamo Bukarest, a Hajduk Split, a Dunărea Călărași, a Viitorul Constanța és az AE Larisa. Sokáig ő volt a Dinamo csapatkapitánya, amellyel a 2016-2017-es szezonban megnyerte a Ligakupát.

Olvastad már?
A Fradit elhagyó Jansen kitálalt a távozásáról: "A Ferencváros eleinte nem akart elengedni"
A New Yorkba igazoló edző álma, hogy egyszer a Premier League-ben dolgozhasson.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Kodro helyzete
Az FTC kölcsönjátékosa, Kenan Kodro lehetséges spanyolországi jövőjéről írtak cikket Spanyolországban.
Diósgyőr
Acolatse nagy transzfere
Vladimir Radenkovic reméli, hogy ha elviszik a szárnyaló Elton Acolatsét, akkor olyan összegért teszik meg, amiből 2-3 hasonló képességű játékost tud majd hozni a klub.
Ferencváros
Magyar edző kaphat fontos pozíciót
A 2001-es bajnokcsapat tagja, Tóth Mihály komoly feladatot kaphat a Ferencvárosnál.
Tovább az összes átigazoláshoz