Remekül játszott Varga Barnabás a Mattersburgban.
Szántó Tamás mellett egy másik magyar fiatal is van az osztrák bajnokságban. Varga Barnabás a Mattersburg labdarúgója, aki nem is vesztegette az időt a mai, St. Pölten elleni idegenbeli bajnokin.
Varga a 73. percben, csapata egygólos hátrányánál állt be csereként, és egy perccel később már be is vette a hazaiak kapuját (1-1). Sőt, a Mattersburg 13 perccel később már a vezetést is megszerezte.
Igaz, sokáig nem örülhettek a vendégek, mert Keita tizenegyesből 2-2-re mentette a St. Pöltennek a meccset.
Átigazolások
Kivásárolták a szerződéséből
Campos
Nuno Campos veszi át a Dinamo București irányítását, és 2028 nyaráig szóló szerződést írt alá a klubbal.
Távozik az Emírségekből
Damir Krznar
Damir Krznar személyes okok miatt elhagyta az emírségekbeli Khor Fakkan együttesét. Az ex-Újpest edző mérlege 3 győzelem, 6 döntetlen és 5 vereség volt.
Barcelona
Yaakobishvili ajánlatai
A finnek ellen a magyar válogatottban debütáló Yaakobishvili Áronért két kölcsönvételi ajánlatot is kaptak a katalánok. Hamarosan eldőlhet a sorsa. (Fabrizio Romano)