Fotó: x.com/LFC

Angol Ligakupa: Szoboszlai 71 percet játszott a győztes Liverpoolban - kiesett a City

Szoboszlai Dominik kezdő volt a Brighton elleni idegenbeli Ligakupa-mérkőzésen.
Csakfoci.hu 2024. október 30., szerda 22:52
Fotó: x.com/LFC
Szoboszlai Dominik kezdő volt a Brighton elleni idegenbeli Ligakupa-mérkőzésen.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. október 30., szerda 22:52

A Liverpool a második félidő első felét pörgette meg, a 46. percben Gakpo volt eredményes, majd a holland a 63. percben duplázott. A hazaiak ugyan visszajöttek a meccsbe, de Luis Diaz éles szögből lőtt gólja eldöntötte a továbbjutást, még akkor is, ha a végén Lamptey szépített.

Szaboszlai Dominiknak kezdőként 71 perc jutott. A magyar középpályásnak akadtak ugyan lehetőségei, de ezek kimaradtak.

Angol Ligakupa, nyolcaddöntpő

Brighton - Liverpool 2-3
Aston Villa - Crystal Palace 1-2
manchester United - leicester City 5-2
Newcastle - Chelsea 2-0
Preston - Arsenal 0-3
Tottenham - manchester City 2-1 a 70. percben

Átigazolások
Fradi
Romãót nem engedték
Júlio Romão elárulta, szívesen igazolt volna a Botafogóba, de az FTC január közepéig nem akart tárgyalni az eladásáról, mert rajta volt az EL-listán, amin addig nem lehetett változtatni. (Üllői129/Fellipe Perdigão)
Légiósok
Gera Dániel helyzete
A Persepolis játékosa, Gera Dániel elhagyta Iránt, de helyzete csak az országban hirdetett 40 napos gyász után tisztázódhat. A bajnokság a háború miatt szünetel. (Mandiner)
DVSC
Bárányra felfigyelhettek
A Csakfoci úgy tudja, az MLS-ből érdeklődhetnek a DVSC legeredményesebb csatára, Bárány Donát iránt.
Tovább az összes átigazoláshoz