Az Angol Ligakupa második elődöntőjének első mérkőzésén a Liverpool 2-1-re legyőzte a Fulhamet.
A londoniak kezdtek jobban, a 19. percben megszerezték a vezetést. A folytatásban is kapura veszélyesen játszottak a vendégek, de kimaradtak a helyzetek.
A második félidő közepén a Pool három perc alatt fordított: előbb Jones lövése pattant meg és vágódott a hálóba. Gyorsan jött a második gól is, miután Gakpo közelről betalált.
Szoboszlai Dominik sérülés miatt nem játszott.
A visszavágót január 24-én rendezik.
A másik elődöntőben a Middlesbrough 1-0-ra verte a Chelsea-t az első találkozón.
Angol Ligakupa, elődöntő:
Liverpol - Fulham 2-1 (Jones 68., Gakpo 71., ill. Willian 19.)
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.