Nagyon sima, 4-0-s sikert aratott az ötödik helyezett Tottenham a Premier League-ben, a szenvedő fél az Everton volt.
Meglepően sima, kiütéses győzelmet aratott a Tottenham az Everton felett az angol élvonal szombat esti zárómérkőzésén. A tabella ötödik helyén álló hazaiak a félidőben még csak 1-0-ra vezettek a kilencedik Everton ellen, a második játékrészben azonban valódi gálát rendeztek.
Tottenham - Everton 4-0 (Heung-Min 26., Kane 47., 59., Eriksen 81.)
TABELLA: ÍGY ÁLL AZ ANGOL BAJNOKSÁG
Átigazolások
Fradi
Romãót nem engedték
Júlio Romão elárulta, szívesen igazolt volna a Botafogóba, de az FTC január közepéig nem akart tárgyalni az eladásáról, mert rajta volt az EL-listán, amin addig nem lehetett változtatni. (Üllői129/Fellipe Perdigão)
Légiósok
Gera Dániel helyzete
A Persepolis játékosa, Gera Dániel elhagyta Iránt, de helyzete csak az országban hirdetett 40 napos gyász után tisztázódhat. A bajnokság a háború miatt szünetel. (Mandiner)
DVSC
Bárányra felfigyelhettek
A Csakfoci úgy tudja, az MLS-ből érdeklődhetnek a DVSC legeredményesebb csatára, Bárány Donát iránt.