Fotó: twitter.com/LUFC

Topligák: Nagy potyát és csúnya verést kapott a Chelsea; a Köln pontmentéssel hangolt a Vidi elleni visszavágóra - videó

PL: Thomas Tuchel együttese Leedsben kapott ki simán 3-0-ra, a Brighton a West Ham otthonában győzött. Bundesliga: a Köln egy pontot szerzett Frankfurtban.
Budai László 2022. augusztus 21., vasárnap 17:26
Szerző: Budai László 2022. augusztus 21., vasárnap 17:26

Premier League

Nagy Mendy-hiba után került hátrányba a Chelsea a Leeds elleni mérkőzésen, a Kékek kapusának csele az ötösön nem sikerült, ezt használta ki Aaronson. A Leeds további két gólt szerzett, így simán, 3-0-ra nyert a Koulibaly kiállítása miatt az utolsó percekre emberhátrányba kerülő Chelsea ellen.

Mendy hibája

A másik mérkőzésen a Brighton 2-0-ra verte idegenben a West Hamet.

Premier League, 3. forduló

Leeds-Chelsea 3-0 (Aaronson 33., Rodrigo 37., Harrison 69.) - piros: Koulibaly 85. (Chelsea)

West Ham-Brighton 0-2 (Mac Allister 22., Trossard 66.)

Bundesliga

A Bundesligában a Köln Thielmann 82. percben szerzett góljával mentett pontot a Frankfurt otthonában, ezzel hangolt a csütörtöki, MOL Fehérvár elleni EKL-playoff visszavágóra (1-1).