A Watford a beteg gyerekeknek is megadja a lehetőséget, hogy élőben élvezzék a mérkőzéseket.
Szép gesztussal kedveskedik autista gyermek szurkolóinak a Premier League tizenkettedik helyén álló Watford. Az 1881 óta fennálló patinás egyesület külön helyiséget hozott létre az említett betegséggel küzdő fiataloknak, amelyet a legújabb technikával készítettek, a cél pedig, hogy az autistáknak is megadják a lehetőséget arra, hogy élőben élhessék át egy futballmeccs hangulatát.
Using the latest technology, @WatfordFC's sensory room is giving children with autism the chance to enjoy live football pic.twitter.com/8EQFdbOIE8
— PL Communities (@PLCommunities) 2017. március 3.
Átigazolások
Pintér Dániel
Messi vagy más klub?
Az idén debütáló Pintér tárgyalásokat folytat az MLS bajnokával profi szerződése aláírásáról, saját nevelésű játékosként folytathatná pályafutását Messi csapattársaként. 2-3 másik MLS-együttes is bejelentkezhet érte - írja a Jenkifoci.
Kisvárda
Dinnyés Olivér
Honlapunk úgy tudja, hogy Dinnyés Olivért szívesen látnák Kisvárdán.
Fradi
Romão nem megy a Botafogóba(?)
Az ESPN szerint a brazil Botafogo nem szerződteti az FTC játékosát, Júlio Romãót. Nemrégiben arról szóltak a hírek, hogy a klubok még tárgyalnak egymással.