Megkezdte a lélektani hadviselést a portugál.
José Mourinho, a Manchester United menedzsere előző klubjának tulajdonosáról nyilatkozott. A portugál nem kertelt, elmondta, sosem voltak igazán jóban Roman Abramoviccsal.
- Sosem voltunk közeli barátok. Amikor meghívott magához, mindig is hivatalos találkozó miatt mentem el hozzá, egyszer sem osztottunk meg a másikkal semmilyen személyes dolgot. Nem barátkoztunk, talán azért sem, mert mindig tiszteltem őt, mint tulajdonos. A tisztelet miatt nem is volt semmi gondunk egymással, viszont nem is volt szoros a kapcsolatunk – mondta Mourinho.
Vasárnap a Chelsea a Manchester Unitedot fogadja a Premier League 9. fordulójának rangadóján.
Átigazolások
Légiósok
Sallai Angliában?
Sajtóhírek szerint Sallai Roland ügyében a szezon végén születik döntés a Galatasaraynál - és nagy valószínűséggel Angliában folytatja pályafutását.
ETO
Ő lehet az első érkező
A Csakfoci úgy tudja, jó esély van rá, hogy a Puskás Akadémia kölcsönjátékosaként idén Csákváron szereplő Umathum Ádám Győrben folytassa karrierjét.
Liverpool
Szoboszlai szerződése
Gera Zoltán szerint Szoboszlai Dominik új liverpooli szerződésében mindenképp rögzíteni kell, hogy csak a saját posztján játszassák.