A Premier League listvezetője legalább négy hétig nélkülözni kénytelen egyik legjobbját.
Az angol bajnoki tabellán első helyen álló Manchester City labdarúgócsapata hetekre elveszítette egyik legnagyobb klasszisát, Kevin de Bruyne-t.
A belga irányító vélhetőleg legalább négy hétig nem játszhat, miután szombaton, a Swansea ellen 3-1-re megnyert bajnokin combizomsérülést szenvedett – közölték brit lapok. A BBC úgy tudja, hogy a részletes orvosi vizsgálatok eredményei szerdára lesznek meg - számolt be róla az MTI.
A klub egyelőre nem közölt információkat a játékos állapotáról.
A Manchester City hat forduló után százszázalékos teljesítménnyel vezeti a Premier League-et. A Bajnokok Ligájában első meccsén 4-0-ra győzött a Borussia Mönchengladbach ellen, szerdán pedig a Celtichez látogat.
Átigazolások
Szentlőrinc
Középpályás érkezett
Az Újpesttől igazolt a Szentlőrinc, miután szerződtették a 22 éves Varga Györgyöt, aki szerződése lejártával csatlakozott.
Fradi
Bamidele Yusuf
Úgy hírlik, a 25 éves nigériai csatárt az azeri Qarabag csábítja, amely a hírek szerint nem sajnálna 3 millió eurót sem a transzferért.
MTK
Közlemény
Az MTK bejelentette, hogy a következő idényben Marin Jurina nem lesz tagja a csapatnak.