Premier League: Veretlen maradt Contéval a Tottenham, de tíz embert nem tudott legyőzni - eredmények, videók

Ez történt a három keddi mérkőzésen az angol Premier League-ben - eredmények, gólszerzők, videók.
Dudás Gábor 2021. december 28., kedd 19:09
Szerző: Dudás Gábor 2021. december 28., kedd 19:09

A West Ham United 4-1-re nyert a kiesés ellen küzdő Watford otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 20. fordulójának keddi játéknapján. A londoni csapat az utóbbi három meccsén mindössze egy pontot gyűjtött, de most megszakította nyeretlenségi sorozatát.

A Tottenham Hotspur - amely Antonio Conte vezetőedző november eleji kinevezése óta veretlen a bajnokságban - több mint 50 percet emberelőnyben futballozhatott a Southampton otthonában, de mégis csupán egy ponttal távozott. Érdekesség, hogy a Spurs utóbbi három mérkőzésén egyformán kiállítottak valakit az ellenfél játékosai közül, erre legutóbb 2015 őszén volt példa a Premier League-ben, akkor a West Ham játszhatott sorozatban emberelőnyben.

A harmadik délutáni találkozón a Crystal Palace magabiztosan verte a sereghajtó, vendég Norwich Cityt. (MTI)

Premier League, 20. forduló:

Southampton - Tottenham Hotspur 1-1 (Ward-Prowse 25., ill. Kane 41. – 11-esből) - piros lap: Salisu (Southampton, 40.)

Watford - West Ham United 1-4 (Dennis 4., ill. Soucek 27., Benrahma 29., Noble 58. – 11-esből, Vlasic 92.)

Crystal Palace - Norwich City 3-0 (Édouard 8. – 11-esből, Mateta 38., Schlupp 42.)

21:00: Leicester City - Liverpool