Premier League: A királynő halála miatt elhalasztották a fordulót - itt a bejelentés

A Premier League vezérigazgatója azt mondja, ez egy hihetetlenül szomorú időszak nemcsak a nemzetnek, hanem világszerte emberek millióinak.
Nyikes Zoltán 2022. szeptember 9., péntek 14:29
A Premier League vezérigazgatója azt mondja, ez egy hihetetlenül szomorú időszak nemcsak a nemzetnek, hanem világszerte emberek millióinak.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. szeptember 9., péntek 14:29

II. Erzsébet királynő halála miatt elhalasztották az angol labdarúgó-bajnokság hetedik fordulóját. A Premier League pénteki bejelentése szerint a csapatok délelőtti találkozóján úgy döntöttek, hogy "Őfelsége II. Erzsébet iránti tiszteletből" egy későbbi időpontban rendezik meg a mérkőzéseket.

"Ezzel szeretnénk emlékezni a hazáért végzett hosszú és megingathatatlan szolgálatára" - fogalmazott közleményben Richard Masters, a Premier League vezérigazgatója, hozzátéve, hogy "ez egy hihetetlenül szomorú időszak nemcsak a nemzetnek, hanem világszerte emberek millióinak, akik akik csodálták" az Egyesült Királyság uralkodóját.

Nem sokkal korábban az északír sportági szövetség is a hétvégi forduló halasztása mellett döntött. (MTI)

Átigazolások
Újpest
Ganea apja kiakadt
Édesapja szerint a kedden elküldött George Ganea azért  került nehéz helyzetbe Újpesten, mert román.
ETO
Nemet mondtak a katalánoknak
A La Ligában szereplő Girona már ajánlatot is tett az ETO 20 éves ukrán-magyar csatáráért, Oleksandr Pyshchurért, de a győriek első körben nemet mondtak a megkeresésre. (Nemzeti Sport)
Légiósok
Szalai Attila
Miközben ügynöke szerint nem hagyja el a Kasimpasát, a török sajtó szerint Szalai Attila országon belüli klubváltása még elképzelhető lehet - ez a csapat viheti.
Tovább az összes átigazoláshoz