Kevin De Bruyne találata döntött, a Manchester City elhozta a három pontot a Leicester otthonából.
Erling Haaland sérülés miatt hagyta ki a Manchester City szombati bajnokiját. Pep Guardiola csapata a Leicesterhez látogatott a Premier League 14. fordulójában.
A találkozón Kevin De Bruyne 49. perces mesés szabadrúgásgólja döntött, így a Manchester City visszavette az első helyet a tabellán, és egy ponttal megelőzte az Arsenalt. Az Ágyúsok egy meccsel kevesebbet játszottak, ők holnap a Nottingham csapatát fogadják.
Átigazolások
Újpest
Bodor idénre marad
“Én csak annyit tudok, hogy az utolsó öt meccsre vagyok itt” - mondta Bodor Boldizsár, az Újpest megbízott vezetőedzője.
Újpest
Sportigazgató jöhet
Előrehaladott tárgyalásokat folytatnak egy nemzetközi szinten is tapasztalt szakemberrel, aki sportigazgató lehet majd. A jelölttel személyesen egyeztetnek a napokban. (Lila Sector)
Újpest
Duarte elköszönt
André Duarte távozik az Újpesttől, Instagramon búcsúzott el a középpályás.