Őrült és hős egyszerre ez a szurkoló: Hatalmas rekordot döntött meg

189 nap alatt 93 stadionban járt.
Dudás Gábor 2017. február 21., kedd 18:14
189 nap alatt 93 stadionban járt.
Szerző: Dudás Gábor 2017. február 21., kedd 18:14

 Egy Derby County-szurkoló, Ed Wood még augusztusban döntött úgy, hogy szeretné a lehető legrövidebb időn belül bejárni az összes angol stadiont. Az 50 éves drukker egyrészt egy 1995-ben felállított rekordot akart megdönteni, akkor egy bizonyos Ken Ferris 237 nap alatt járta be a négy legfelsőbb angol osztály 93 stadionját, persze azért, hogy a meccseket is megnézze.

 

Ed Wood emellett akciójával a prosztatarák elleni küzdelemre is felhívta a figyelmet, sőt, egy alapítványnak pénzt is gyűjtött nagy utazásával, azaz a rekorddöntés mellett nemes célja is volt a stadiontúrának.

Wood végül sikerrel járt, a hétvégén, Rochdale-ben meglett a 93. stadion, méghozzá összesen 189 nap alatt, ami új csúcs tehát, méghozzá hitelesített Guiness-rekord. Duplán is jár a gratuláció az angol férfinak.

Átigazolások
Fradi
Botka Endre jövője
A Csakfoci úgy tudja, nincs tárgyalás Botka Endre szerződésének meghosszabbításáról. Jó esély van rá, hogy a 31 éves válogatott védő már télen előszerződést köt valamelyik klubbal.
Fradi
Vargát török csapat hívhatja?
Varga Barnabás neve felvetődött egy kisebb, de a bajnokságban jól szereplő török együttesnél. Nyáron a Samsunsporral hozták a csatárt kapcsolatba. (Blikk)
Fradi
Tóth Alex lehetőségei
– Több Bundesliga-élcsapat nyári kívánságlistájának az élén szerepel – mondta Tóth Alexről az őt képviselő Papp Bence. Az FTC-játékost a Bayernnel, a Bayerrel, a Dortmunddal és a Leipziggel is szóba hozták.
Tovább az összes átigazoláshoz